Які питання задають при виборі роликів?

17.03.2021 13:20

Які ролики обрати на 3 чи 4 колеса?

-        Тут, вирішувати вже вам, відштовхуючись від 2 факторів. 1) Відстань між колесами, чим менше відстань – тим краще і легше буде маневрувати на роликах. 2) Розмір коліс, чим більше колесо - тим вище швидкість можна розігнати та кращим буде накат. Дуже рідко можна зустріти, щоб колеса були великі та ще й відстань між ними була мінімальною. Моя порада - обирати для дітей новачків ролики з 4 колесами по 72 мм, стосовно моделі, мій фаворит - Rollerblade Microblade. Для дорослого оптимальним варіантом стануть моделі на 4 колеса з діаметром 80 мм.

В чому різниця дорогих моделей і більш дешевших?

-        1) - Надійність! Ви обираєте ролики не на 1 рік, ви хочете, щоб вони служили довго та справно, тому, вряд чи, вам захочеться бігати по майстерням або шукати інформацію розбираючись в технічних характеристиках. 2) – Комфорт. Звісно від якості внутрішніх матеріалів залежить комфортність вашого катання, в зручних роликах хочеться довго кататись та отримувати задоволення. 3) – Підшипники. Від їхнього рівня залежить, як добре будуть обертатись колеса і чи не будуть заїдати під час їзди, до речі це найпоширеніша проблема дитячих і дорослих роликів. 4) – Фіксація. Дуже важливо, щоб нога стояла рівно та правильно під час катання, цей фактор впливає на те, як швидко ви будете освоювати навички катання та покращувати їх. 5) – Колеса. Від матеріалу коліс буде залежати ваша стійкість та те як довго вони будуть служити не стираючись. 6) – Технологічність. Легкі та дихаючі, зручні та продумані, маневрені та швидкі, і ще багато факторів, які вам звісно хочеться отримати від роликів.

Який матеріал краще підходить для коліс?

-        Однозначно поліуретан! Самий стійкий і комфортний матеріал для катання.

Яка рама повинна бути на роликах?

-        У дитячих та фітнес роликах часто використовується композит і це досить міцний та надійний варіант. Але якщо вага 85+ кг чи ви обираєте ролики для стрибків або занять у скейт парку – то краще обрати варіант з алюмінієвою рамою.

Чи можна купувати ролики он-лайн?

-        Так, для дитини зовсім не має проблем підібрати ролики в інтернеті, та як, вони йдуть розсувні і легко вгадати з розміром. Стосовно підйому – обираючи якісні ролики, наприклад, Rollerblade – в них є можливість підлаштувати застібки під особливості анатомії ноги дитини, так як буде зручно їй. І в 99% випадків купівлі цієї моделі – це питання не виникає. Якщо є сумніви, то краще зателефонуйте та проконсультуйтесь зі спеціалістами магазину, вони точно зможуть порадити та підібрати правильну модель. Тому можна не витрачати час і краще провести його з дитиною.


Чи швидко забруднюються ролики та як часто потрібно їх обслуговувати?

-        У моделях відомих виробників ролики зроблені так, щоб навіть при падіннях в контакт с підлогою вступав пластик. Він як правило виступає по-бокам, та зберігає тканинні матеріали верхньої частини ролика в привабливому стані. А якщо навіть і з’являються плями то їх легко можна почистити вологою губкою і просушити. Стосовно обслуговування – при правильному використанні (без їзди по піску та воді) ролики проходять 2-3 роки без додаткових сервісів та технічних втручань, це при умові якщо беремо якісні ролики: Rollerblad, Seba, Fila, Powerslide….

Хочу купити якісні ролики, але не знаю, чи  будете дитина кататись?

-        Подивимось на це з іншої сторони. Якщо дитина починає щось робити і в неї – виходить, то їй подобається і  продовжує займатись цим. Якщо дитині, щось не подобається або не виходить – вона швидко втрачає до цього інтерес! Висновок: краще обрати один раз зручні ролики, на яких дитині буде легко навчитись і вона буде отримувати від цього задоволення.

Які бренди краще обирати для дитини та дорослого?

-        Найкращий виробник дитячих роликів – однозначно Rollerblade! Це самі надійні, комфортні та правильно зроблені ролики. Їх рекомендує кожен тренер та фахівець. Обираючи самим чи з фахівцем –  ви однозначно візьмете класні ролики. Вони дійсно вартують своїх грошей, насамперед, через те, що дитині значно простіше та швидше навчитись катанню, навіть початківцю. Про їх надійність та довговічність знають всі. Також, можна розглянути дитячі ролики фірми: K2, Fila, Powerslide та Micro. Ці бренди непогано себе зарекомендували, перш за все, за рахунок якісних матеріалів, але не тільки матеріали відіграють роль при виборі. В цих брендів є всього по декілька моделей які дійсно правильно розроблені та продумані. Решта будуть дуже специфічними та підійдуть далеко не кожній дитині, тому обирати ролики тільки по фірмі – не рекомендую! Краще звернутись до фахівця або ретельно ознайомитись з моделлю.