Про магазин

Наш магазинПривіт, мене звати Антон Ряполов.  Я засновник магазину та спортивної роллер школи. Хочу детальніше розповісти про свою гордість та результат зусиль нашої команди. 


  

Я професійний спортсмен, в минулому (срібний Чемпіон Світу  та 5-ти кратний чемпіон України по хокею) Це були 12років виснажливих, але результативних тренувань.


Ідея Створення

Після спортивної кар’єри – я почав тренувати діток на роликах, згодом вдалось створити повноцінну дитячу школу, в якій зараз активно займається понад 200 діток.  Мені знадобилось близько 3 років, щоб стати експертом у цій сфері. І навіть зараз, я особисто проводжу заняття, хоч в нас є 5 досвідчених тренерів. Згодом, почали звертатись батьки за допомогою при виборі роликів, картина така, що більшість магазинів продають товари різного рівня для більшої кількості замовлень, так собі, підхід. Так і виникла ідея створити магазин якісних та надійних роликів. З самого початку, я переслідував ідею «спочатку перевірити ролики на практиці, а вже тоді рекомендувати нашим клієнтам. 


Новий Сайт


Зараз ви знаходитесь на нашому новому сайті, це результати зусиль наших тренерів – які надали чіткий та зрозумілий опис моделей, щоб вам буле легше розібратись. Та інша сторона: зручний та простий інтерфейс, можливість швидко оформити замовлення та оплати в один клік –  все це реалізували наші WEB майстри. Так, відгуків, ще не багато, адже ми тільки запустили його роботу, але це питання часу.  Проте залишились фото наших маленьких задоволених клієнтів, залишу посилання тут.  Сподіваюсь, тепер обрати ролики - буде для вас в кайф, наче вітрина перед вами.Відношення

На одній покупці роликів наші стосунки не завершаться, надалі ми будемо завжди на зв’язку. Наша мета – це стати вашим товаришем у ролер спорті, до якого ви можете звернутись за порадою. З першої купівлі і надалі де ми продовжимо контакти з вами у вигляді зустрічей на заняттях у школі чи при купівлі роликів для вас батьки, або в навіть в маленьких деталях підбору захисту та комплектуючих. Нам важливо створити теплі відносини, щоб завжди отримувати рекомендації та бачити посмішку на вашому обличчі при рішенні будь-якого питання.


Telegram-чат
Viber-чат