Гарантія та сервіс

Ми офіційно співпрацюємо з усіма брендами які представлені на нашому сайті. Тому в нас йде 24 місяці гарантії від виробника, зауважте! Це дає можливість повноцінної заміни моделі у разі необхідності та швидке вирішення проблеми напряму з виробником.

Гарантія поширюється на будь-який заводський брак, будь-які дефекти виробництрва або несправність механізмів.

Гарантія не поширюється на механічні ушкодження та матеріали які схильні до активного зносу (колеса, підшипники, шнурки, ремпені, слайдер)

Моделі які представлені на нашому сайті - перевірені часом на практиці. Ви обираєте найкращі варіанти відомих виробників, тому можете бути спокійними та отримувати задоволення від катання.

В разі необхідності наші майстри завжди проконсультують вас по телефону або в короткий термін вирішать проблему в нашій майстерні, поки ви будете насолоджуватись ароматною кавою.

Більше інформації за телефоном: +38 097 318 09 00

Гарантiйнi обов’язки

  • Наш магазин гарантує відсутність заводських дефектів та належну роботу роликових ковзанів впродовж двох років з дня купівлі, за умови дотримання правил експлуатації.
  • Гарантія поширюється на: застібки, механізми, шви, фурнітуру та розриви матеріалу — (вийшли з ладу або розірвані без надмірної механічної дії). Природний знос деталей та матеріалів, не є браком.
  • Підлягають гарантійному обслуговуванню (за рахунок магазину) будь-які дефекти черевика та рами, які визнанні заводським браком або прихованим браком виробництва.
  • Підлягають повноцінній заміні моделі, які мають заводський брак, та не мають можливості усунення проблеми за рахунок заміни необхідних деталей.
  • Не підлягають гарантійному обслуговуванню товари що вишли з ладу з вини покупця, або в процесі експлуатації унаслідок природного зносу: колеса, підшипники, втулки, осі, кліпси, шнурки та системи шнурування, гальмо та гальмівна колодка, внутрішня і зовнішня частина черевика та рами.
  • У разі гарантійного ремонту або заміни товару – термін гарантії продовжується та вноситься в систему ведення гарантійних обов’язків.
Telegram-чат
Viber-чат