Ролики дитячі

Роликові ковзани Rollerblade Microblade G Pink 2022
Роликові ковзани Rollerblade Microblade G Pink 2022
4 900 3 899
-20%
Хіт продажу
Роликові ковзани Rollerblade Microblade Blue-Orange 2022
Роликові ковзани Rollerblade Microblade Blue-Orange 2022
4 900 3 899
-20%
Хіт продажу
Ролики Rollerblade FURY G 2022
Ролики Rollerblade FURY G 2022
4 300 3 490
-19%
Хіт продажу
Ролики Rollerblade FURY 2022
Ролики Rollerblade FURY 2022
4 300 3 490
-19%
Ролики Rollerblade Apex G Black/Red 2024
Ролики Rollerblade Apex G Black/Red 2024
6 450
Хіт продажу
Ролики для дитини Rollerblade Microblade FREE G 3WD 2023
Ролики для дитини Rollerblade Microblade FREE G 3WD 2023
5 150 3 299
-36%
Хіт продажу
Ролики дитячі K2 Marlee Pro
Ролики дитячі K2 Marlee Pro
4 900 4 099
-16%
Дитячі ролики K2 Raider Pro
Дитячі ролики K2 Raider Pro
4 900 4 099
-16%
Дитячі ролики Fila J-One 2021
Дитячі ролики Fila J-One 2021
4 600 3 699
-20%
Дитячі ролики Rollerblade Bladerunner XR
Дитячі ролики Rollerblade Bladerunner XR
4 700 3 399
-28%
Дитячі Ролики Rollerblade Thunder G
Дитячі Ролики Rollerblade Thunder G
4 800 4 290
-11%
Хіт продажу
Дитячі розсувні ролики Nils Active Emerald Green 2023
Дитячі розсувні ролики Nils Active Emerald Green 2023
2 900 1 990
-31%
Хіт продажу
Дитячі ролики Rollerblade Cyclone
Дитячі ролики Rollerblade Cyclone
5 000 4 699
-6%
Дитячі ролики Micro Majority Red
Дитячі ролики Micro Majority Red
4 160
Хіт продажу
Дитячі ролики Micro Majority Blue
Дитячі ролики Micro Majority Blue
4 160
Хіт продажу

Катання на роликах — веселе та здорове захоплення серед дітей. Активне катання дає змогу дітям розвиватися і зміцнювати своє тіло, приносить задоволення від швидкості та руху, допомагає розвивати впевненість у собі. Також це хобі допомагає дітям взаємодіяти з друзями та розвивати навички комунікації. У цьому розділі інтернет-магазину Myroller.com.ua можна купити дитячі ролики відомих виробників Fila Skates, K2, Rollerblade та інших.

Як вибрати дитячі роликові ковзани 

Важливо пам'ятати, що хороші ролики для дітей - це не просто гарантія задоволення від процесу катання, а насамперед безпека дитини.

На що варто звернути увагу під час купівлі:

Бренд. Вибір ковзанів від відомого виробника - це гарант якості та надійності виробу, а також зручність в обслуговуванні. У магазині Myroller представлена оригінальна продукція таких відомих марок, як:

Розмір черевика роликів. Розмір ковзанів дуже важливий, щоб забезпечити максимальний комфорт і безпеку дитини. Як правило, розміри дитячих роликів вказуються відповідно до європейських розмірів взуття. Але варто врахувати, що деякі марки мають свої власні розмірні таблиці, тому перед покупкою важливо звіритися з таблицею розмірів обраної пари ковзанів. В асортименті магазину представлені ролики дитячі в розмірах від 24 до 40,5. Також у наявності моделі з регульованим розміром. Такі моделі мають спеціальний розсувний механізм, який дає змогу збільшувати довжину черевика на 3-6 розмірів;

Матеріал виготовлення. Ковзани мають бути виготовлені з якісних матеріалів, що є гарантом їхньої довговічності та комфорту. Найпоширеніші матеріали, що використовуються для виготовлення роликових ковзанів — штучна шкіра, текстиль, нейлон, пластик. Колеса часто роблять з поліуретану, а раму роликів — з алюмінію, пластику або композиту.

Розмір і жорсткість коліс. Під час вибору цих параметрів слід враховувати рівень катання дитини, її вагу і тип поверхні, по якій вона кататиметься.

Що більший діаметр колеса, то краще вони долають перешкоди і нерівності, але чутливіші до якості покриття. Менші колеса забезпечують більш повільну і керовану їзду, але не долають перешкоди та нерівності так само добре. Тому для ролерів-початківців рекомендується вибирати колеса діаметром 70-76 мм, для більш досвідчених - 80-100 мм.

Жорсткість колеса визначається за шкалою А-Шор, де менше число відповідає більш м'якому колесу. Що м'якше колесо, то краще воно долає нерівності, забезпечуючи комфортнішу і плавнішу поїздку, але воно також швидше зношується і повільніше котиться на гладкій поверхні. Більш жорсткі колеса краще підходять для гладких поверхонь, вони зношуються повільніше, але можуть створювати сильніші вібрації під час катання по нерівній поверхні. Для дитячих роликів рекомендується вибирати колеса із середньою жорсткістю 78А-82А.

Підшипники. У Myroller представлені моделі роликових ковзанів з підшипниками стандарту ABEC і SG.

ABEC (Annular Bearing Engineering Committee) - це американський стандарт, який визначає точність розмірів, шорсткість і шум підшипника. Він складається з шести класів (1, 3, 5, 7, 9 і 11), де що вище число, то вищий клас точності.

SG (Skate Grade) - це європейський стандарт, розроблений спеціально для роликових ковзанів, який також визначає точність і швидкість підшипників. Він також складається з шести класів (1, 3, 5, 7, 9 і 11), де SG-11 означає найвищий клас точності.

Загалом, обидва стандарти якості підшипників ABEC і SG рівноцінні, і вибір між ними залежить від особистих уподобань. Однак під час вибору підшипників для дитячих роликів, важливо враховувати вік і рівень навичок дитини, щоб вибрати відповідний клас точності. Чим старша і досвідченіша дитина, тим вищими мають бути точність і швидкість підшипників.

Застібка. Ковзани повинні мати хорошу застібку, яка надійно фіксує ногу і забезпечує хорошу посадку. В інтернет-магазині Myroller.com.ua можна купити дитячі ролики з різними видами застібок, включно з баклеями, шнурками та ременями на липучці.

Техніка катання на дитячих роликових ковзанах 

Щоб дитина отримувала задоволення від катання на дитячих роликах, важливо освоїти основні рухи, які включають:

 • підтримку балансу;
 • ходьбу на ковзанах;
 • розгін;
 • гальмування;
 • повороти.

Більш складні рухи можуть включати в себе трюки і фрістайл, але це може бути небезпечним для дітей, які тільки починають кататися на роликових ковзанах. Якщо базу можна освоїти самостійно під наглядом батьків, то для навчання трюків краще звернутися до досвідчених інструкторів.

У Києві навчитися впевнено кататися можна в нашій ролер-школі. Якщо ви живете у Львові, Сумах, Дніпрі, Одесі чи Харкові, ми з радістю порекомендуємо вам найкращого тренера у вашому місті.

Догляд за дитячими роликовими ковзанами

Щоб роликові ковзани прослужили максимально довго, важливий правильний догляд за ними. Ось кілька рекомендацій по догляду та зберіганню дитячих роликів, що дадуть змогу продовжити термін їхньої служби та забезпечить дитині безпечне катання:

 • чистіть ковзани від пилу і залишків піску після кожного використання;
 • зберігайте ковзани в сухому місці за кімнатної температури, уникайте зберігання у вологих місцях, а також у місцях з великим перепадом температур;
 • регулярно перевіряйте стан коліс — колеса, які зносилися, необхідно замінити;
 • також стежте за станом підшипників — якщо вони починають скрипіти, необхідно промити їх і змастити;
 • перевіряйте кріплення і замки на наявність тріщин або поломок;
 • перевіряйте стан гальм і гальмівних пластин;
 • не використовуйте роликові ковзани на брудних або масляних поверхнях, оскільки це може призвести до зносу коліс і підшипників;
 • періодично проводьте профілактику і налаштування ковзанів у фахівця, щоб переконатися, що вони перебувають у хорошому стані і правильно відрегульовані для дитини.

Як купити дитячі ролики в Києві, Україні через інтернет-магазин MyRoller

В інтернет-магазині Myroller.com.ua можна купити хороші ролики для дітей і підлітків за доступною вартістю. Також в наявності захисні шоломи, рюкзаки для зберігання і перенесення, та інші аксесуари. У нас можна вибрати дитячі роликові ковзани для ковзанярів-початківців і для просунутих ролерів, для фрістайлу, слалому і просто для активного катання з друзями. Досвідчені консультанти допоможуть з вибором оптимальної моделі, а оформити замовлення можна онлайн, або за телефоном. На ролики ми надаємо гарантію від виробника на термін до 24 місяців. Доставка - по території України.


Telegram-чат
Viber-чат