Леза на роликові ковзани

Леза для ковзанів (пара)
Леза для ковзанів (пара)
429 290
-32%
Леза Flying Eagle
Леза Flying Eagle
1 300
Леза Flying Eagle
Леза Flying Eagle
1 300
Леза Flying Eagle
Леза Flying Eagle
1 300
Леза Flying Eagle
Леза Flying Eagle
1 300
Леза Flying Eagle
Леза Flying Eagle
1 300
Леза Flying Eagle
Леза Flying Eagle
1 300

Ви віддаєте перевагу активному способу життя, і не бажаєте, щоб ваші ролики простоювали взимку? Тоді рекомендуємо купити леза для ковзанів, які кріпляться на раму роликів. Завдяки цій опції, вам не потрібно купувати окремі ковзани для ковзанки, і витрачати час на пошук відповідної пари в прокаті. Ролики з цим доповненням забезпечують ідеальну посадку на нозі, надійне фіксування гомілкостопа і хорошу швидкість, на відміну від прокатного обладнання. У цьому розділі магазину MyRoller представлений великий асортимент лез для роликових ковзанів, які легко встановити на місце коліс за допомогою гайкового ключа.

Типи лез для ковзанів

Леза для ковзанів розрізняються залежно від їхнього призначення і специфіки використання.

Основні типи лез:

Для фігурного катання.

Леза для фігурного катання мають довшу і вигнуту форму, ніж інші типи лез. Це забезпечує кращу маневровість і контроль над ковзанами, що необхідно для виконання складних елементів. Також фігурні леза вищі, що дає змогу фігуристам стрибати й обертатися з більшою легкістю. Зубці на передній частині леза фігурних ковзанів використовуються для виконання стрибків і обертань.

Для хокейних ковзанів.

Леза для хокейних ковзанів коротші та пряміші, ніж леза для фігурного катання. Це забезпечує високу швидкість і маневровість на льоду. Також вони нижчі, ніж фігурні, що забезпечує більш стійке положення на льоду. Зубці на передній частині використовуються для контролю над шайбою. Леза для хокейних ковзанів зазвичай виготовляються з міцнішої сталі, ніж фігурні, щоб витримувати удари шайби.

Для ковзанярського спорту.

Леза з мінімальним вигином, призначені для високих швидкостей і довгих прямих ділянок. Леза для бігу на великі дистанції мають подовжену форму для збільшення стійкості та маневровість, спринтерські — короткі та плоскі, для максимальної швидкості.

Універсальні.

Універсальні леза мають середній вигин, довжину та висоту. Також вони можуть мати зубці як у фігурних і хокейних ковзанів, або ж не мати зубців взагалі. Універсальні леза надають компроміс між маневровість та стабільністю, і підходять для різних стилів катання.

Як вибрати правильні леза для ковзанів

Вибір правильних лез для ковзанів залежить від кількох чинників, включно з вашим рівнем досвіду, стилем катання, уподобаннями та особливостями конкретного виду ковзанів. Ось кілька рекомендацій, які можуть допомогти вам зробити правильний вибір:

  • враховуйте рівень досвіду — для новачків підійдуть леза із середнім вигином, для досвідчених катальців — більш просунуті леза з вираженим вигином;
  • враховуйте стиль катання;
  • враховуйте індивідуальні вподобання — дехто віддає перевагу довшим лезам для стабільності, в той час, як інші віддають перевагу коротшим для легкості та маневровості;
  • врахуйте, що леза можуть бути спеціально розроблені для певних моделей ковзанів — зверніть увагу на рекомендації виробника ковзанів щодо типів лез.

Перш ніж прийняти остаточне рішення, проконсультуйтеся з нашими фахівцями. Вони зможуть запропонувати рекомендації, враховуючи ваші індивідуальні потреби.

Популярні бренди лез для ковзанів

Леза — це важливий елемент ковзанів, який впливає на комфорт, безпеку та ефективність катання. Відомі виробники приділяють більше уваги якості своєї продукції, тому під час купівлі рекомендуємо звертати увагу і на бренд. 

Хороші леза можна знайти у таких виробників:

  • John Wilson (Канада) — леза для фігурного катання з високоякісної сталі;
  • BladeRunners (США) — легкі та міцні леза для хокею, різні профілі, доступні ціни;
  • Flying Eagle (Китай) — леза для швидкісного катання, вирізняються високоякісною сталлю за доступних цін;
  • Jet! (США) — леза для фігурного катання і хокею;
  • Nils (Швеція) — традиційна шведська якість, широкий вибір моделей, доступні ціни.

Це лише кілька прикладів, і ринок постійно розвивається. Щоб покупка була вдалою, перед оформленням замовлення рекомендуємо ознайомитися з відгуками на продукцію бренду, що зацікавив.

Як замовити леза для ковзанів

У цьому розділі інтернет-магазину MyRoller.com.ua представлені недорогі, але хороші за якістю леза для роликів. Швидко знайти відповідний вам варіант допоможе зручний фільтр. Також вам завжди готовий прийти на допомогу наш консультант. MyRoller співпрацює виключно з офіційними дистриб'юторами брендів в Україні, гарантуючи вищий стандарт якості продукції. Доставлення здійснюється по всій території України через служби Нової Пошти або Укрпошти. Крім того, ви можете забрати покупку самостійно в наших фірмових магазинах у Києві та Дніпрі.

Telegram-чат
Viber-чат